ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
58000, м. Чернiвцi, вул. I. Франка, 20 ; тел./ факс (0372) 52-73-36 Е-mail: cv_ipo@ukr.net
Завідувачам РМК/ММК, відповідальним за освіту в ОТГ |
25.03.2020 № 01-08/195 |
Інститут післядипломної педагогічної освіти надсилає інформаційні матеріали МОН України для використання в роботі щодо проведення дистанційного навчання на період оголошеного карантину, що додаються.
Інформуємо також, що щоденно о 10.00 та 15.00 можна подивитися в ефірі «Чернівецького променя», а також на інформаційних сайтах Департаменту освіти та науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відеоуроки з підготовки до ЗНО від найкращих буковинських учителів у вкладці «Відеотека до ЗНО». Також уроки педагогів м.Чернівці транслює телестудія ТВА (слідкуйте за програмою телепередач).
В. о. директора Т. С. БОГАЧИК
Квітень Є.Д.
0953625890
0974067917
Додаток до листа ІППОЧО
25.03.2020 № 01-08/195
Інформаційні матеріали МОН України для використання в роботі щодо проведення дистанційного навчання на період оголошеного карантину
Від 17 березня телеканал “Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запускає щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Таким чином держава хоче забезпечити можливості для дистанційного навчання на період карантину. Окрім того, телеканал “Київ” теж проводить трансляції уроків, а Радіо “Культура” – читання творів світової класики в перекладі Максима Рильського.
“Нова українська школа” розповідає, як відбуватиметься таке навчання.
ТРАНСЛЯЦІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛІ РАДА
Про трансляції на телеканалі “Рада” вперше повідомили на fb-сторінці Верховної Ради з посиланням на голову парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака.Телеканал “Рада” доступний на супутнику, кабельному, а також на YouTube. Окрім того, трансляції будуть на YouTube-каналі МОН.
Оновлений графік: у всі дні тижня відеоуроки транслюватимуть о 9:30, 10:00, 10:30 та 11:30 (з 13:10 до 15:00 показуватимуть повтори).
Попредметний розклад публікують на fb-сторінці каналу “Київ”.
Онлайн-уроки проводити з дисциплін, з яких учні складатимуть ЗНО. Вести трансляції почнуть із таких предметів: українська мова та література; біологія; математика; історія.
У МОН також пояснили, що з усіма тестами, завданнями та конспектами занять можна буде знайомитись на сайтах партнерів, які надали відеконтент для трансляцій: платформи Be Smart;студії онлайн-освіти EdEra; платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus; платформи безкоштовних вебінарів з підготовки до ЗНО iLearn.
ТРАНСЛЯЦІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛІ “КИЇВ”
З 16 березня телеканал “Київ” транслює щоденну програму “Відкритий урок”, повідомляє Офіційний портал Києва.
У програмі показують відеоуроки зі шкільної програми для учнів 11 класів, що має допомогти їм підготуватись до ЗНО. Загалом передбачений показ відеоуроків із 11-ти предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови..
В ефір виходитиме по п’ять уроків на день тривалістю до 30 хвилин.
Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30, 13:05, 13:30.
Анонси “Відкритих уроків” публікують на fb-сторінці телеканалу “Київ”. Окрім того, відео телеуроків можна подивитися на Youtube телеканалу.
Уже є:
урок математики для 11-х класів;
урок української літератури для 11-х класів;
урок всесвтітньої історії для 11-х класів;
урок біології для 11-х класів;
урок німецької мови для 11-х класів;
урок англійської мови для 11-х класів.
ЕФІРИ РАДІО “КУЛЬТУРА”
Цього тижня щодня об 21:00 у програмі “Радіотеатр” відбуватимуться читання творів у перекладі українського поета Максима Рильського. Про це повідомила продюсерка Третього каналу Суспільного Радіо “Культура” Ірина Славінська на своїй fb-сторінці.
Також із понеділка наступного тижня о 12:00 та 21:00 звучатиме колекція шкільної класики. Також протягом кожного дня традиційно можна послухати випуски “Поезії на Радіо “Культура”. Зокрема, завтра, 18 березня, будуть твори Максим Рильський, в 10 березня – Ліни Костенко.
Послухати Радіо “Культура” можна за цим посиланням (гортайте стрілочками, щоб обрати потрібний канал).
Дивіться також “35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ” та “Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН”
Просимо активізувати роботу педагогів щодо проведення дистанційних занять з учнями.