День захисників і захисниць України

Date: 14 жовтня 2022 о 17:41, Refreshed 31 жовтня 2022 о 02:49

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей же день відзначається День українського козацтва та День захисників і захисниць України.

З нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці у 2-А класі пройшла година спілкування, під час якої учні ознайомились з історією та культурою свого народу, сміливістю та мужністю українських козаків та сьогоднішніх захисників України. Змагалися в козацькій вікторині, а також хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у війні.
Саме сьогодні, 14 жовтня, аби підтримати наших воїнів, ознайомитись з історією наших предків та відзначити День захисників і захисниць України, ліцеїсти 5-А класу у піднесеному настрої провели тематичну годину спілкування «Слава та честь героям».
Традиційно, у 6-му класі, під час години спілкування було розглянуто історію свята Покрови, вшановано мужність та героїзм захисників незалежної України. Також між хлопцями і дівчатами проведено козацьку вікторину, де вони показали свої знання козацьких традицій.
Від імені 6-го класу у день Покрови Пресвятої бажаємо:
«Нехай матінка Божа береже нас від бід, нехай захистить та омофором своїм лагідно накриє. Нехай буде мир! Матінко Божа захисти наших захисників»
До Дня захисників і захисниць України у 7-А класі була проведена вікторина "Курс молодого козака", метою якої було розширити знання учнів про історію славного українського козацтва, Запорізької Січі, гетьманів; виховувати патріотичні почуття до рідної землі, до захисників України, взаємоповагу та взаєморозуміння один до одного; прищеплювати інтерес до героїчного минулого держави і сьогодення, любов до Батьківщини.
З метою формування в учнів уявлення про обов'язок, мужність, героїзм, почуття захоплення і гордості подвигами українських людей, здійсненними в роки війни і в мирний час, у 7-Б класі була проведена година спілкування на тему "День українського козацтва".
Протягом сьогоднішньої зустрічі учні згадали героїчну історію нашої держави, згадали імена людей, які, не шкодуючи власного життя, захищали рідну землю. Так було, є і буде, поки існує світ. А ви як вважаєте, потрібні Україні Збройні сили, потрібні їй захисники? Якщо ви зустрінете офіцера, воїна України – поклоніться йому. Він захищає ваше життя. Він на сторожі вашого спокою і щастя. Армія – могутній щит і меч нашої Вітчизни, який завжди зможе дати відсіч нападникам і ворогам.
8-Б клас - вікторина «Козацькі символи»;
9-А клас - година спілкування «14 жовтня - День захисників і захисниць України»;
10 клас - година спілкування «За честь! За славу! За народ!»
#вихованняБуковини2022
#дякую_захисникам_України