Зустріч із працівниками поліції

Date: 17 травня 2023 о 15:36, Refreshed 1 червня 2023 о 16:58

За ініціативою ООН по всьому світу проходить 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм.
На виконання Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дорожній рух», «Про правовий режим воєнного стану», Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, листа ДОН № 01-34/938, наказу Відділу освіти Новоселицької міської ради про проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладах освіти Новоселицької ТГ, сьогодні, 17 травня, на базі Рокитненського ліцею відбулася зустріч учнів 9-11 класів із інспектором ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області старшим лейтенантом поліції ГУЦУ Романом Дмитровичем та поліцейським офіцером громади СВГ ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області капітаном поліції ЛЯХ Віталієм Валентиновичем. Оскільки в наш час зростає співпраця закладу освіти з працівниками правоохоронних органів, профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки. Працівники поліції люб’язно поспілкувались з учнями на теми: "Безпека неповнолітніх на дорозі" та "Адміністративна відповідальність неповнолітніх", також особливу увагу приділили практичним вправам для закріплення знань: яких правил слід дотримуватися, якщо ти велосипедист, чим оснащити велосипед, як правильно переходити проїжджу частину.
А наприкінці зустрічі поліцейські нагадали, що не за горами літні канікули, і треба пам'ятати, як себе поводити біля водоймищ і не ігнорувати правила безпеки.
Ми щиро дякуємо представникам Поліцейськии офіцерам Новоселицької громади за змістовну та корисну інформацію та за високий професіоналізм і сподіваємося, що отримані знання допоможуть кожному в житті. #БезпекаДорогаДіти2023