Всесвітній день читання вголос

Date: 7 лютого о 17:11

Ce este Ziua Internațională a Cititului Împreună?

Ziua Internațională a Cititului Împreună (ZICI) este o zi în care se sărbătorește oportunitatea de a citi cu voce tare împreună. Astfel, copiii și adulții sunt încurajați să ia o carte, să găsească audiență și să citească cu voce tare. Evenimentul este celebrat în peste 170 de țări.

Această zi a fost creată de o organizație nonguvernamentală, numită LitWorld, cu sediul în orașul american New York.
Ziua Internațională a Cititului Împreună se desfășoară anual.
Cel mai simplu și grozav mod de a marca Ziua Internațională a Cititului Împreună este să iei o carte și să o citești cuiva. Astfel, vei putea spune că citiți împreună. Indiferent dacă e un singur om sau sunt mai mulți, mesajul tău din cartea pe care o citești va ajunge departe.

У першу середу лютого світова спільнота книголюбів відзначає Всесвітній день читання вголос. Це свято започаткував у 2010 році Міжнародний освітній проєкт «LitWorld».

Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.
Читайте разом із нами

Вплив Всесвітнього дня читання вголос

Сприяння грамотності. Цей день відіграє вирішальну роль у поширенні грамотності та любові до читання серед людей різного віку.
 Читання вголос об’єднує людей, сприяючи формуванню почуття спільності та обміну досвідом.

Читайте разом із нами

Вплив Всесвітнього дня читання вголос

Висвітлення важливості оповідання історій. Цей день підкреслює важливість оповідання історій у культурному та освітньому контекстах, відзначаючи різноманітні способи розповіді та обміну історіями.
 Створення сімейних чи колективних традицій дозвіллля та якісного проведення часу разом.
Відділ-освіти Новоселицької-міської-ради